
Teodor Petrican
19 Jul 2022
Am inchiriat o masina de pe o zi pe alta si cererea mi-a fost onorata.
Personalul foarte amabil si prompt atat la ridicare cat si la predare, masina practic noua, foarte curata si s-a comportat impecabil pe toata durata inchirierii. Recomand serviciile lor! :)